Dvůr křídel a zmaru - Sarah J. Maas

13. dubna 2018 v 16:08 | Tori |  Recenze
Autorka: Sarah J. Maas
Počet stran: 720
Nakladatelství: CooBoo
Hodnocení:

Sérii Dvůr trnů a růží, od talentované spisovatelky Sarah J. Maas, jsem si zamilovala (stejně, jako hodně čtenářů young adult a fantasy literatury). Napřed bych chtěla upozornit, že recenzi píšu pro ty, kteří už četli první dva díly. A jestli jste sérii ještě nečetli, pusťte se do toho, pokud máte rádi tento žánr knih. Opravdu to stojí za to!

A tady už je recenze na třetí díl:
Feyre je na Jarním dvoře, kde se snaží všemožně zničit Tamlina a Ianthe, za to, co udělali v Hybernu. Celý Prythian se zatím připravuje na válku s Hybernským králem a Feyřiny sestry se musí vyrovnat se svou proměnou.

V knize jedna událost střídá druhou a je zde i několik překvapení, které jsem vůbec nečekala. Opravdu jsem si oblíbila Luciena (vlastně jsem pro něj měla slabost už od začátku). Feyřiny nápady a intriky, jak zruinovat vládu na Jarním dvoře, mě opravdu bavily. Během knihy se ujala své role vladařky a vážně mě překvapila. Jí a Rhysovi vášeň opravdu nechybí, avšak tento díl je spíše o válce s Hybernem, než o jejich vztahu. Ale i tak jsem si o nich četla moc ráda.

Třetí díl je stejně úžasný, jako ten předchozí, ne-li lepší. Dost jsem se nasmála (většinou díky Rhysandovi) a samozřejmě mi ukáplo i pár slz (ne, pár ne, brečela jsem jako mimino). Musím prozradit, že posledních cca 70 stran mě naprosto dostalo. Rozhodně dávám této úžasné knize pět hvězdiček z pěti. (Sice tam občas byly překlepy, ale chápu, že se to v takovém množství textu stane.) A mimochodem, dozvěděla jsem se, že Sarah chystá ještě další knihu z tohoto světa, takže se máme na co těšit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký díl se ze série Dvůr trnů a růží je nejlepší?

Dvůr trnů a růží
Dvůr mlhy a hněvu
Dvůr křídel a zmaru

Komentáře

1 Black Strange Black Strange | Web | 13. dubna 2018 v 16:25 | Reagovat

To jsem ještě nečetla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama